Wewe Mkuu

Wewe Mkuu Lyrics

I don't know about You but 
I'm so grateful for the 
Things the Lord has done 
He has been so faithful 
He has been so merciful 
So gracious in all His ways  .

Nakusifu kwa moyo wote 
Haubadiliki jana leo na milele 
Wewe ni mkuu pokea sifa 
Dunia yote yakuinua 
Wewe ni mkuu pokea sifa 
Dunia yote yakuinua  .

I don't know about You but 
I'm so grateful for the 
Things the Lord has done 
He has been so faithful 
He has been so merciful 
So gracious in all His ways  .

Nakusifu kwa moyo wote 
Haubadiliki jana leo na milele 
Wewe ni mkuu pokea sifa 
Dunia yote yakuinua 
Wewe ni mkuu pokea sifa 
Dunia yote yakuinua  .

You've been so faithful 
You've been so merciful 
So gracious in all Your ways 
26 letters are not enough 
For me to express what I feel inside .

Nakusifu kwa moyo wote 
Haubadiliki jana leo na milele 
Wewe ni mkuu pokea sifa 
Dunia yote yakuinua 
Wewe ni mkuu pokea sifa 
Dunia yote yakuinua 


Top Songs United States
Share:

Write a review/comment/correct the lyrics of Wewe Mkuu:

0 Comments/Reviews